
Раковина Kernau Kgs Z 4557 1B1D Deep Black
10 394 ₴
- В наявності
- Код: 142355603
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гранітна мийка з однією чашею KGS Z 4557 1B1D Deep BlackМодель KGS Z 4557 1B1D — це гранітна мийка з розмірами чаші 32 x 38,5 x 18 см. Колір Deep Black відрізняється високою насиченістю і однорідною структурою. Одним з найважливіших переваг раковини KGS Z 4557 1B1D є її довговічність. Це вибір на роки. Мийки торгової марки Kernau виготовляються з дуже якісного гранітного агломерату. Завдяки цьому вони зберігають свій первісний вигляд протягом багатьох років. Вони створені в першу чергу з думкою про зручність використання. Кухня - це місце, де багато чого відбувається. Ми виготовили нашу раковину так, щоб вона легко витримувала різкі перепади температури - від окропу до крижаної води. Крім того, він стійкий до подряпин і механічних пошкоджень Модель KGS Z 4557 1B1D Deep Black призначена для настільного монтажу в шафі з мінімальною рамою 45 см. Ви можете встановити раковину зі зливним краном з правого або лівого боку - за 1 злотий ви отримуєте автоматичну заглушку і сифон в кольорі Inox - нержавіюча сталь : Matt Black, Rose Copper Nano, Gold Nano, Gun Metal Nano або виберіть комфорт використання завдяки пневматичній заглушці, купуючи в комплекті з мийкою, ви економите!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 57 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 45 cm |
| Мoдель | KGS Z 4557 1B1D Deep Black |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 10 394 ₴





