
Раковина Kernau Kgso 6078 1B1D Black Metallic Netnet KGSO60781B1DBLACKMETALLIC
16 553 ₴
- В наявності
- Код: 165648170
Доставка зі складу 5-10 днів.
ОБЕРІТЬ КОМПЛЕКТ ЗЛИВУ ДЛЯ ГРАНІТНОЇ КУХНІ І ПЛАТИТЬ МЕНШЕ! **
* У стандартну комплектацію мийки не входить зливний комплект. На інших наших аукціонах ви знайдете сифони різних кольорів. Ви можете вибрати пробку silver або Gold Nano, Gun Metal Nano, Rose Gold Nano або Matt Black. Відповідний зливний комплект ви знайдете в запропонованих наборах, які можна знайти на початку аукціону мийок.
** Знижена ціна на зливний комплект діє тільки при купівлі в комплекті з гранітною раковиною.
Кернау KGSO 6078 1B1D гранітна мийка з однією чашею чорний металік
Гранітна мийка KGS O 6078 1B1D від Kernau кольору чорний металік. Матеріал, з якого він виготовлений, відрізняється винятковою міцністю, що підтверджується 10-річною гарантією. У стандартній комплектації раковини є автоматична заглушка, яка дозволяє закривати і відкривати її, не занурюючи руки у воду. У свою чергу, злив 3 і 1/2” зливає воду з раковини. Надзвичайна стійкість до термічного удару — це особливість, яка дозволяє комфортно використовувати мийку на кухні, не боячись пошкодити її, якщо в неї буде налита гаряча рідина. Завдяки дуже міцному матеріалу граніту раковина дуже стійка до подряпин, спричинених звичайним використанням.
НАЙВАЖЛИВІШІ ПАРАМЕТРИ
ЗЛИВ 3 і 1/2”
Дозволяє швидко злити воду з раковини. А як ми добре знаємо, кожна хвилина має величезне значення.
ГРАНІТ
Це надзвичайно міцний матеріал. Для виготовлення мийок ми використовуємо високоякісні комплектуючі. Це підтверджується 10-річною гарантією на нашу продукцію.
СТІЙКІСТЬ ДО ТЕРМІЧНОГО УДАРУ
Ця особливість гранітних мийок дозволяє нормально використовувати мийку на кухні, не боячись її пошкодити в разі виливання гарячої рідини в мийку.
СТІЙКІСТЬ ДО ДРЯПИН
Завдяки дуже міцному матеріалу граніту наші раковини дуже стійкі до подряпин, спричинених нормальним використанням.
ЕКОНОМІЯ ПРОСТОРУ
Мийки Kernau оснащені компактним сифоном Saving Space. Завдяки цьому ми отримуємо цінний простір для використання на маленьких кухнях.
АВТОМАТИЧНА ОБКЛАДКА
Це стандартне обладнання мийок KERNAU. Це рішення дозволяє закривати та відкривати пробку, не занурюючи руку у воду.
ВЕЛИКА ГЛИБИНА КОМІРКИ
Мийки Kernau вирізняються великою глибиною камери. Це впливає на ергономічність виробу та полегшує його щоденне використання.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ДИЗАЙН
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
ВСТАНОВЛЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie, Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Kernau |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Nakładane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 16 553 ₴





