Свердло Smart SM17161400
  • Немає в наявності
  • Код: 101484876
Свердло Smart SM17161400
Доставка зі складу 5-10 днів.
Свердло по бетону Smart sds-plus - лінія Duo. Загальна довжина: 1400 мм, робоча довжина: 1350 мм, діаметр: 16 мм.