
Раковина Teka Universe 80 T-XM 2B 1D 115170006
9 473 ₴
- В наявності
- Код: 113687993
Доставка зі складу 5-10 днів.







TOTAL Universe 80 T-XM 2B 1D
Врізна мийка з нержавіючої сталі, реверсивна модель_x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_ _x000D_

Всесвіт 80 T-XM 2B 1D

Всесвіт_x000D_
Нова колекція мийок TEKA Universe пропонує високоякісні рішення з унікальним авангардним дизайном. Відрізняється різноманітністю, функціональністю та красивими поверхнями. Він пропонує широкий вибір композицій, розмірів і оздоблення, тож ви можете вибрати модель, яка найкраще підійде до кухні вашої мрії.

Мийки з довічною гарантією
Мийки Teka виготовляються з найміцніших матеріалів і піддаються численним випробуванням для отримання продукту неперевершеної якості. Ми настільки впевнені в цьому, що пропонуємо вам довічну гарантію на наші продукти.
Технічні дані
Мийка з нержавіючої сталі, Покриття: мікротекстура, 2 чаші, 1 зливний кран, Двостороння модель,
Спосіб встановлення: врізний, зливний комплект 3½" із сифоном, Глибина камери: 170 мм Для шаф 80 см

Ширина (мм): 500
Глибина (мм): 170
Довжина виробу (мм): 1160
Вага нетто (кг): 4,62
Довжина великої камери (мм): 340
Ширина великої камери (мм): 400
Глибина великої камери (мм): 170
Матеріал: нержавіюча сталь
Тип установки: вбудовується в стільницю
Кількість отворів під кран: 0
Тип зливного отвору: 3½"
Для шафи від (см): 80
Довжина меншої камери (мм): 340
Ширина меншої камери (мм): 400
Глибина меншої камери (мм): 170
Кількість камер: 2B 1D
Кількість дренажів: 2B 1D
Положення зливу: реверсивне
Шумоізоляція: так
Кліпи для встановлення: так
Сифон: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 116 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 17 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Кількість камер | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Universe |
| Марка | Teka |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 40 cm |
- Ціна: 9 473 ₴









