
Раковина Alveus Basic 160 satyna 1049232
7 048 ₴
- В наявності
- Код: 19740800
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дивіться інше: сатинована врізна раковина Alveus Basic 160. Коли ми думаємо про сталеву мийку, мийку Basic 160 виготовлено з нержавіючої сталі найвищий у своєму класі, що підвищує комфорт використання та функціональність. Ця раковина завжди чиста і готова до використання після розпакування - вона має наклеєну на заводі прокладку Antinoise, яка гасить шум води в камері, і ущільнювач Alvoflex, який ефективно запобігає потраплянню води під раковину. . Також в комплектацію входить зливний комплект з сифоном і Alvoclips - кріпильні кронштейни найвищої якості, велика кількість яких забезпечує виняткову стійкість раковини. Основні характеристики та переваги нержавіючої сталі 18/10: легко підтримувати в чистоті, гігієнічна поверхня, стійка до зараження. високі температури та швидкі перепади температури (термічний шок), ударостійкий, стійкий до хімічних речовин, екологічний (100% перероблений). , набір заглушок із підконструкцією сифона 80 см. Матеріал: нержавіюча сталь Покриття: сатин Розміри великої чаші: 340 x 370 x 150 мм Аксесуари, що входять до комплекту: сифон зі зливом, гаки, звукоізоляційна шайба, монтажна прокладка, шаблон Спосіб монтажу: Мийка вставляється з Вершина в виріз відповідного розміру та кріпиться за допомогою гачків, що входять до комплекту, адаптовані до кухонних стільниць товщиною від 25 до 40 мм. У разі пошкодження товару необхідно скласти акт про пошкодження. Умовою рекламації є звіт про пошкодження, написаний кур'єром під час доставки посилки. Інформація про бренд Alveus: бренд Alveus відомий протягом багатьох років і стає все більш образливим у Польщі. Вона формує свою пропозицію, безкомпромісно зосереджуючись на якості, і ця цінність завжди буде пріоритетом Alveus. Завод Alveus у Словенії є одним із найсучасніших у Європі. Використання інноваційних технологій відкриває повні можливості для команд дизайнерів і програмістів. Повністю автоматизоване виробництво дозволяє реалізувати прогресивні бачення та ідеї. Alveus спеціалізується на виробництві та постачанні мийок та іншої продукції для кухні Alveus є зразком ексклюзивного продукту з підвищеними технічними параметрами, отриманими завдяки успішному подоланню технологічних бар'єрів - ми надаємо на Alveus 30-річну гарантію раковини!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 14 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 43,5 cm |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Тип клапана | zatyczkowy z sitkiem |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 7 048 ₴

