
Раковина Deante Tango satyna ZM6_020N
6 357 ₴
- В наявності
- Код: 18815778
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Танго
Мийка з 2 чашами без зливу
Чим відрізняються сталеві мийки Deante?

Краса та елегантністьСталева мийка підходить для будь-якої кухні. Чудово виглядає як в сучасному, так і в мінімалістичному інтер'єрі. Він привертає увагу своїм мінімалістичним дизайном і відмінною якістю виготовлення.

Високоякісні мийки Deante виготовлені з високоякісної сталі, стійкої до подряпин, зміни кольору та високої температури. Вони не вбирають запахи, а сталеву поверхню легко підтримувати в чистоті.

Простота використання. Яка мийка Deante найкраще підійде на вашій кухні? Виберіть форму, розмір і спосіб обробки, які вам найбільше зручні.

Простота встановлення Раковини Deante готові до встановлення та комплектації. Кожна упаковка містить аксесуари з сифоном для підключення до посудомийної або пральної машини.
Мода змінюється, але стиль залишається.
Сталь — це довговічне рішення, яке завжди актуальне, незалежно від тенденцій, що змінюються, воно ідеально поєднується з кухонними аксесуарами з дерева, скла та металу.
Якість, якій можна довіряти

Антисептичні властивості

Стійкість до високих температур (250°C)

Стійкий до зміни кольору
Сталева раковина Deante чудово виглядає та стійка до вологи, гарячого жиру та механічних пошкоджень. На нього можна сміливо ставити розігріту каструлю і окріп не зашкодить. Нержавіюча сталь також стійка до кислот і миючих засобів, які використовуються на кухні.



Оздоблення: сатин Код: ZM6 020N
Довжина: 800 мм. Ширина: 600 мм. Глибина: 140 мм. Для шафи: 800 мм. Злив: 2 дюйми. Модель мийки: 2 чаші. Товщина сталі: 500 мкм.
Антисептичні властивостіГарантія 2 роки*Польський брендБільше моделей серіїEconomyСтійкість до термічного ударуСтійкість до зміни кольоруСтійкість до високої температури (250°C)Не сприймає запахиПідключення до посудомийної машиниСифон включеноПерелив у чашуНакладна раковина
Більше моделей із серії Tango

_x000D_ Deante Tango сатин ZE6_0210_x000D_
Див.

_x000D_ Deante Tango сатин ZE6_0140_x000D_

_x000D_ Deante Tango сатин ZM5_0110_x000D_

_x000D_ Deante Tango сатин ZM5_011L_x000D_

_x000D_ Deante Tango сатин ZM5_011P_x000D_

_x000D_ Deante Tango декор ZM5_311L_x000D_

_x000D_ Deante Tango декор ZM5_311P_x000D_

_x000D_ Deante Tango декор ZM5_3200_x000D_

_x000D_ Deante Tango декор ZM5_320N_x000D_

_x000D_ Deante Tango сатин ZM6_0110_x000D_

_x000D_ Deante Tango сатин ZM6_011L_x000D_

_x000D_ Deante Tango сатин ZM6_011P_x000D_

_x000D_ Deante Tango сатин ZM6_0200_x000D_

_x000D_ Deante Tango декор ZM6_3110_x000D_

_x000D_ Deante Tango декор ZM6_311L_x000D_

_x000D_ Deante Tango декор ZM6_311P_x000D_

_x000D_ Deante Tango декор ZM6_3200_x000D_

_x000D_ Deante Tango декор ZM6_320N_x000D_

_x000D_ Deante Tango декор ZM5_3110_x000D_
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 14 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 60 cm |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Nakładane |
| Розмір клапана (зливного) | 2 cale |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 357 ₴

