Доставка зі складу 5-10 днів.

Гексон
Мийка на 1,5 чаші зі зливним краном
Чим відрізняються гранітні мийки Deante?

Краса і натуральністьГраніт видобувають із природного родовища на глибині 100 метрів під землею. Він елегантний, позачасовий і підходить до будь-якої кухні – сучасної та традиційної.

Високоякісний граніт Deante надзвичайно твердий, стійкий до пошкоджень і високих температур. Це підтверджує тривала, навіть 15-річна гарантія виробника.

Простота використання. Яка мийка найкраще підійде на вашій кухні? Квадратні, прямокутні чи, може, круглі? Виберіть найкращу форму, розмір і колір.

Простота встановлення Раковини Deante готові до встановлення та комплектації. Кожна упаковка містить аксесуари з сифоном для підключення до посудомийної або пральної машини.

Мода змінюється, але стиль залишається довговічним і завжди актуальним. Він ідеально поєднується з композитними або дерев’яними стільницями кухонних шаф , підходить для будь-якої кухні.
Якість, якій можна довіряти

Гарантія до 15 років

Стійкий до зміни кольору

Розроблений продукт

Стійкість до високих температур (250°C)

Зроблено в Польщі

Стійкий до ударів

Дизайн раковини: Michał Łój
Випускник факультету промислового дизайну Академії образотворчого мистецтва в Лодзі. Він черпає натхнення у футуристичних формах, типових для індустрії високих технологій і гоночних автомобілів. Він створював для компаній автомобільної промисловості та індустрії дизайну інтер’єру. Його продукти отримали численні нагороди на конкурсах дизайну та отримали високу оцінку користувачів.
Граніт Deante відштовхує частинки води, тому довше залишається чистим. Кольорові соки, кава та чай швидко розтікаються по поверхні, не забарвлюючи її. Це особливість матеріалу, а не верхнього покриття, а значить, воно не зітреться і не потребуватиме поповнення.



Оздоблення: сірий металік Код: ZQP S653
Довжина: 995 мм. Ширина: 500 мм. Глибина: 190 мм. Для шафи: 900 мм. Злив: 3,5 дюйма. Модель мийки: 1,5 чаші. Автоматична заглушка: Так
Відштовхує частинки води. 15-річна гарантія*Зроблено в Польщі. Врізна раковина. Двостор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 99,5 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1,5 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Hexon |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 90 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 509 ₴




