Доставка зі складу 5-10 днів.

Franke Eurostar ETN 611-58 I

Мийка Franke ETN 611-58 Eurostar Зовнішні розміри: 580 x 510 Чаша: 340 / 355 / 145 ммДистан від: 40 см. Заглушка 1 1/2" з нержавіючої сталі Silk. Економічна версія: ущільнення, засувки та звукоізоляційні накладки поставляються в упаковці зі зливом для самостійного монтажу Нержавіюча сталь 18/10 стійка до високих температур до 550°C дружній: сталь можна переробити та спалити, що залишилася в сміттєспалювальних печах, не забруднює навколишнє середовище. Вони не змінюють колір і стійкі до всіх кислот і лугів, які використовуються в домашніх умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 58 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 14,5 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Мoдель | Eurostar |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 40 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


