
Раковина Quadron Peter Graniteq Czarny HCQP5052BLMPC
10 486 ₴
- В наявності
- Код: 147042923
Доставка зі складу 5-10 днів.
Довжина раковини (мм) 500 Ширина раковини (мм) 520 Глибина раковини (мм) 200 Кількість чаш 1 Розмір чаш (мм) 420×380 Матеріал Steingran Покриття/колір Very Black Matt - чорний мат Тип монтажу: врізна версія - підконструкція (в см) 50 Розміри вирізів у стільниці (в см) 48×50Вирізати монтажні отвори 35 мм 2Заглушка для отвору такМожливість підключити посудомийну/пральну машину такЗливна кришка/тип 3 1/2″Гарантія (років) 10
PETER — це нова чуттєва колекція в асортименті бренду STEINER.
Вироби, виготовлені з конгломерату, що складається приблизно з 74% високоякісного зв’язаного гранітного кварцу
Смоли характеризуються надихаючим стилем і унікальними характеристиками.
Безсумнівною перевагою є поєднання захоплюючої елегантності продукції з унікальними цінностями
утиліта.
Колекція Peter "The Greatest" може похвалитися приголомшливою камерністю, а отже,
неперевершені можливості використання продукту. Ніколи більше на вечірці з друзями
місця для посуду не бракуватиме. Зосередьтеся на розвазі, а решту залиште Пітеру.
У випадку моделі Peter 111 ми надаємо аж 35 літрів об’єму камери, що відповідно до
імовірно, це абсолютний рекорд у цьому класі товарів.
Приваблива скульптура крапельної поверхні, яка падає в камеру і злегка проникає в неї
раковина, ефективно відводить воду, створюючи ефектну та оригінальну форму
продукт.
Злегка опущена поверхня навколо камери, що складає край, підготовлена до
майбутнє використання аксесуарів, спрямованих на скорочення робочого часу та спрощення
приготування їжі.
Peter — це колекція, адресована активним молодим людям, які шукають інтригуючий дизайн
у поєднанні з безпрецедентною функціональністю. Це колекція для одинаків і пар.
Це продукти, які гратимуться з вами та прибиратимуть після гри з вами...
Готуйте їжу разом і їжте їх разом…
Зрозумійте, що ви хочете зробити, і зробіть це разом з Пітером!
Неважливо, чи маленька у вас кухня в квартирі-студії, чи велика, що виходить на вітальню...
Пітер почуватиметься чудово всюди!
Запрошуйте кого завгодно, коли завгодно – Петро «Найвеличніший» завжди готовий!
ПЕТРО – з кухні з любов'ю!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 50 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 52 cm |
| Мoдель | Peter |
| Марка | Quadron |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 10 486 ₴
