
Раковина Alveus Variant 40 satyna 1009013
5 558 ₴
- В наявності
- Код: 38603081
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка сталева підвісна Alveus Варіант 40 сатин 1009013
Варіантні мийки складаються з різних комбінацій підвісних чаш (U). Деякі з них також доступні для вбудованого монтажу (F) і врізних з плоскими краями (S).
Характеристики продукту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 40 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18,5 cm |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 34 cm |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Stalowe |
| Монтаж | Podwieszane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 558 ₴



