
Раковина Franke Aton Anx 110-34 37X43cm 1220204647
10 118 ₴
- В наявності
- Код: 65638684
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Фундаційна камера Aton — це вічна пропозиція, яка ідеально підходить для щоденного використання. Утримувати його в чистоті дуже легко


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 43 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 37 cm |
| Мoдель | Aton |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Podwieszane |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 118 ₴

