Доставка зі складу 5-10 днів.

Франке Ронда ROL 610-41

Високоякісна нержавіюча сталь, з якої виготовлені раковини Franke, абсолютно нержавіюча, стійка до високих температур і кислот і лугів, що використовуються в побуті. Нержавіюча сталь роками використовується Franke для виробництва мийок, тому вона є найпопулярніший і найчастіше купуваний споживачами матеріал у всьому світі завдяки своїм властивостям. Завдяки своїм унікальним властивостям сталь є незамінним матеріалом для виробництва мийок, що дозволяє задовольнити смаки найвибагливіших користувачів.
модель: ROL 610-41 Тип мийки: вбудована обробка: нержавіюча сталь/лінія Зовнішні розміри: ∅510 мм чаші: ∅ 410 мм глибина 160 мм Об’єм основної чаші: 23 л запірний клапан 3 1/2" зливний комплект із сифоном включено
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 51 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Okrągły |
| Колір | Srebrne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


