Доставка зі складу 5-10 днів.
✅DEANTE Adel ZLM 211A Графітова мийка з 1 чашею та зливним краном
Функції:
Мийка з граніту
Мийка поєднує в собі функціональність і чудовий дизайн. Має одну простору камеру і декоративний сушарку, яку можна використовувати як сушку для посуду. Виріб виконано в привабливому графітовому кольорі. У комплект входить заглушка та компактний сифон Space-saver.
Властивості граніту Deante
Гранітний композит – це суміш кварцового піску та смол у точно виміряних пропорціях. Завдяки цьому наші раковини стійкі не лише до ударів, але й до високої температури (250°C), зміни кольору та термічного удару – відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310. Вони не вбирають запахи та мають гідрофобні властивості, відштовхуючи молекули води. Граніт благородний і непідвладний часу, а завдяки широкій палітрі кольорів підходить до будь-якої кухні – футуристичної та класичної.
☑️УВАГА!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 58 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | ZLM 211A |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
- Ціна: 6 741 ₴

