
Раковина Deante Twist dekor ZEU_311B
6 925 ₴
- В наявності
- Код: 33383089
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Твіст
Кругла мийка з однією чашею та зливним краном
Чим відрізняються сталеві мийки Deante?

Краса та елегантністьСталева мийка підходить для будь-якої кухні. Чудово виглядає як в сучасному, так і в мінімалістичному інтер'єрі. Він привертає увагу своїм мінімалістичним дизайном і відмінною якістю виготовлення.

Високоякісні мийки Deante виготовлені з високоякісної сталі, стійкої до подряпин, зміни кольору та високої температури. Вони не вбирають запахи, а сталеву поверхню легко підтримувати в чистоті.

Простота використання. Яка мийка Deante найкраще підійде на вашій кухні? Виберіть форму, розмір і спосіб обробки, які вам найбільше зру
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 77 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16,5 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 48 cm |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz z odpływem |
| Форма | Owalny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 39 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 925 ₴

