
Раковина Deante Twist dekor ZEU_311C
5 819 ₴
- В наявності
- Код: 17085224
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Твіст
Кругла мийка з однією чашею та коротким зливним отвором
Чим відрізняються сталеві мийки Deante?

Краса та елегантністьСталева мийка підходить для будь-якої кухні. Чудово виглядає як в сучасному, так і в мінімалістичному інтер'єрі. Він привертає увагу своїм мінімалістичним дизайном і відмінною якістю виготовлення.

Високоякісні мийки Deante виготовлені з високоякісної сталі, стійкої до подряпин, зміни кольору та високої температури. Вони не вбирають запахи, а сталеву поверхню легко підтримувати в чистоті.

Простота використання. Яка мийка Deante найкраще підійде на вашій кухні? Виберіть форму, розмір і спосіб обробки, які вам найбільше зручні.

Простота встановлення Раковини Deante готові до встановлення та комплектації. Кожна упаковка містить аксесуари з сифоном для підключення до посудомийної або пральної машини.
Мода змінюється, але стиль залишається.
Сталь — це довговічне рішення, яке завжди актуальне, незалежно від тенденцій, що змінюються, воно ідеально поєднується з кухонними аксесуарами з дерева, скла та металу.
Якість, якій можна довіряти

Антисептичні властивості

Стійкість до високих температур (250°C)

Стійкий до зміни кольору
Сталева раковина Deante чудово виглядає та стійка до вологи, гарячого жиру та механічних пошкоджень. На нього можна сміливо ставити розігріту каструлю і окріп не зашкодить. Нержавіюча сталь також стійка до кислот і миючих засобів, які використовуються на кухні.



Оздоблення: decorCode: ZEU 311C
Довжина: 580 мм. Ширина: 445 мм. Глибина чаші: 160 мм. До шафи: 450 мм. Злив: 3,5 дюйма. Модель мийки: 1 чаша. Товщина сталі: 600 мкм
Антисептичні властивості Гарантія 2 роки*Польський брендБільше моделей із серії Стійкість до термічного ударуСтійкість до високої температури (250°C)Стійкість до зміни кольоруНе сприймає запахиСифон в комплекті Підключення до посудомийної машиниВрізна раковинаПерелив у чашіРеверсивна раковина
Більше моделей із серії Twist

_x000D_ Deante Техно сатин ZEU_010A_x000D_
Див.

_x000D_ Deante Twist сатин ZEU_011B_x000D_

_x000D_ Deante Twist сатин ZEU_011C_x000D_

_x000D_ Deante Техно сатин ZEU_0210_x000D_

_x000D_ Deante ZEU_0810_x000D_

_x000D_ Deante Техно декор ZEU_310A_x000D_

_x000D_ Deante Twist декор ZEU_311B_x000D_

_x000D_ Deante Twist декор ZEU_311C_x000D_

_x000D_ Deante Twist satin ZHC_0803_x000D_

_x000D_ Deante Twist satin ZHC_0813_x000D_

_x000D_ Deante Twist декор ZHC_3803_x000D_

_x000D_ Deante Twist декор ZHC_3813_x000D_
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 58 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44,5 cm |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Owalny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 35 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 819 ₴

