
Раковина Blanco Top Ee 3X4 (501067)
5 696 ₴
- В наявності
- Код: 18755193
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Blanco TOP EE 3x4

Раковина Матова нержавіюча сталь Розміри: 330 x 470 мм Для шаф від 30 см Розміри чаші: 240 x 370 x 150 мм Розміри отвору: 312 x 452 мм Глибина раковини: 150 мм Переливна та зливна арматура з отвір 1,5" необхідно замовляти окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 47 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 33 cm |
| Мoдель | Top EE 3X4 |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 30 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 1 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 696 ₴


