
Раковина Deante Legato satyna ZEL_0110
5 342 ₴
- В наявності
- Код: 131389884
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка DEANTE LEGATO ZEL0110 SATIN Мийка Legato виготовлена з високоякісної сталі з сатиновим покриттям. Це реверсивна модель, яку можна встановити з відділенням з правого або лівого боку. Сталь має антибактеріальні властивості та її легко підтримувати в чистоті. Мийка має одну чашу і великий зливний отвір, який також виконує функцію сушарки для вимитого посуду Технічні дані Мийка Покриття сталь, сатин Тип поверхні сатин Сталь 304 Спосіб монтажу врізна Кількість камер мийки 1 Мінімальна ширина шафи [мм] 500 Ширина [. мм] 435 Довжина [мм] 760 Висота [мм] 145 Глибина камер 1 [мм] 145 Виріз у стільниці (врізний) - довжина [мм] 740 Виріз у стільниці (врізний) - ширина [мм] 415 Двосторонній так, оснащений аксесуарами такДіаметр зливу 2Кількість готових отворів 0Серія LegatoГарантія [роки] 2EAN 5908212037652Код товару ZEL_0110Фурнітура для мийкиПокриття стальТип ручної заглушкиМожливість підключення посудомийних/пральних машин Так Високоміцна нержавіюча сталь Мийка з нержавіючої сталі стійка до температури до 25 0 градусів за Цельсієм, термічний удар і впливи. Нержавіюча сталь, призначена для виробництва раковин, містить 18% хрому, що відповідає за високу хімічну стійкість, і 10% нікелю, що також гарантує гнучкість. Таке поєднання дає красивий, елегантний і постійний колір. Нержавіюча сталь легко миється, гарантує високий рівень гігієни та відлякує мікроорганізми від поверхні. Антисептичне покриття забезпечує високу гігієнічність і легкість в очищенні - установка з чашею зліва або справа. Заводські отвори в раковині мають багато переваг. По-перше, вони дозволяють вільно вибирати сторону, на яку буде розташовуватися злив, тому мийка універсальна. Монтаж простий і усуває потребу в свердлінні отворів самостійно. Крім того, отвори дозволяють швидко додати спеціальний засіб для миття посуду, який безпечний для очищених поверхонь означає, що поверхні не псуються і залишаються гладкими протягом тривалого часу, полегшуючи щоденне прибирання. Спеціально підібраний склад дуже ефективно видаляє найпоширеніші забруднення. З іншого боку, препарати щадні для даного типу поверхні (метал, граніт, кераміка та інші) і не вступають з ними в хімічні реакції. Препарати біологічно розкладаються і тому нешкідливі для навколишнього середовища. Із засобами для чищення Deante підтримувати бездоганний порядок буде надзвичайно легко!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 435 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 76 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 14,5 cm |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Мoдель | Legato |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Stalowe |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 2 cale |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 5 342 ₴
