Повітродувка RYOBI RBl1820S40F
  • В наявності
  • Код: 83247384
Повітродувка RYOBI RBl1820S40F
Доставка зі складу 5-10 днів.
Садова повітродувка RYOBI 18 В ONE+ в комплекті з акумулятором 4,0 А·год і зарядним пристроєм RBl1820S40F
Функції
Багаторазове використання
Як один із 200 акумуляторних інструментів* системи RYOBI ONE+™ для дому, саду, автомобілів, ремесел, ремесел, відпочинку (кемпінг, риболовля, агротуризм) і багатьох інших застосувань, RBL1820S-40F 18 V ONE+™ бездротовий сад повітродувка стане ідеальним пристроєм для генерального прибирання у вашому саду. Це буде особливо корисно для видалення мокрого листя з веранд, терас і садових доріжок
Переваги повітродувки
Переваги батареї
Рекомендована батарея 4,0 Ah 18V ONE+™, що входить до комплекту, очистить площу до 170 м² і працюватиме безперервно 17 хвилин на одному заряді. Пропозиція включає пристрій, акумулятор 4,0 Аг та зарядний пристрій
Ryobi пропонує широкий вибір акумуляторних повітродувок для використання в садах будь-якого розміру. Наші акумуляторні повітродувки 18 В сумісні з акумуляторною системою ONE+™, яку можна використовувати в широкому спектрі наших продуктів, від електроінструментів до садових інструментів. Якщо вам потрібна більша потужність для покриття більшої площі, наші повітродувки 36V MAX POWER забезпечать вам продуктивність, порівнянну з бензиновими пристроями з нульовими викидами вихлопних газів, низьким рівнем шуму та вібрації. Ви обов’язково знайдете продукт, який задовольнить ваші потреби в садівництві, незалежно від ваших уподобань.