
Пила циркулярна Piła Verto 52G684
10 687 ₴
- В наявності
- Код: 13135894
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Циркулярна пила 1200 Вт, полотно 185 x 20 мм
Циркулярна пила VERTO потужністю 1200 Вт (арт. № 52G684) з лазерною указкою – це пристрій, призначений для різання
включаючи дерев'яні елементи, ДСП.
Він має двигун потужністю 1200 Вт і здатність регулювати глибину різання та кут від 0° до 45°.
Пила має блокування від випадкового включення, що значно підвищує безпеку роботи.
Працює з відрізними дисками діаметром 185 мм.
Конструкція пилки дозволяє самостійно замінити вугільні щітки.
Поставляється з паралельною напрямною.
Відповідність європейським стандартам безпеки забезпечується сертифікатом CE.
Технічні дані:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,5 kg |
| Волість | 1200 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр диска | 185 mm |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Марка | Verto |
| Тип | Tarczowe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 687 ₴
