Доставка зі складу 5-10 днів.


Lenovo L25e-40
Якість зображення
Монітор відображає 16,7 мільйонів кольорів із 99% покриттям колірного простору sRGB, тож ви можете насолоджуватися реалістичними зображеннями. Крім того, він забезпечує частоту оновлення 75 Гц, що підвищує плавність відображуваного контенту. Підтримка технології FreeSync дозволяє синхронізувати Lenovo L25e-40 з відеокартою комп'ютера для ще кращої плавності графіки. Матриця монітора покрита антибліковим покриттям екрана.
Розташування в зручному місці
Залежно від потреб користувача Lenovo L25e-40 має можливість відображати зображення горизонтально та вертикально. Крім основи, він також має стандарт кріплення VESA, що дозволяє закріпити монітор на стіні. Таким чином можна заощадити місце, наприклад, на робочому столі. Однак якщо ви вирішите використовувати підставку для монітора, ви можете регулювати кут нахилу екрана від -5 до 22 градусів.
Догляд за очима та підключення
Lenovo L25e-40 оснащено технологіями, розробленими для полегшення зору людей, які проводять багато годин перед екраном монітора. Це включає зменшення мерехтіння зображення та фільтр синього світла. Завдяки їм ви можете працювати з більшим комфортом. На задній панелі монітора є порт D-Sub і HDMI. Ви також можете використовувати аудіороз’єм для підключення навушників або колонок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4 kg |
| Висота з основою | 418mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 182mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | 3000:1 |
| Додаткові функції | Low Blue Light |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | L25e-40 |
| Марка | Lenovo |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 17,5W Вт |
| Розмір плями | 0,283mm |
| Розмір екрана | 62 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Розподіл | Lenovo porfolio |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Srebrne |
| Ширина з основою | 557mm |
- Ціна: 9 999 ₴


