Доставка зі складу 5-10 днів.
EPOS ADAPT 165T USB II - Навушники на два вуха з роз'ємом джек 3,5 мм (4 контакти) + адаптер USB-A з управлінням дзвінками, мікрофоном з шумозаглушенням NC, широкою АЧХ, управління дзвінками в кабельному пульті, спеціальна кнопка для КОМАНД. Сертифікат для роботи з Microsoft Teams.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epos |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 140g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | Epos ADAPT 165T USB II |
| Марка | Epos |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Будівництво | Nauszne zamknięte |
| Тип | Słuchawki z mikrofonem |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

