
Комп'ютерні навушники Lenovo Legion H600 białe (GXD1C98345)
5 973 ₴
- В наявності
- Код: 148024552
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
✔️ Бездротова ігрова гарнітура Lenovo Legion H600 Бездротова гарнітура сірого кольору ✔️
Бездротова ігрова гарнітура Lenovo Legion H600. Тип товару: Гарнітура. Технологія підключення: бездротова. Рекомендоване використання: Ігри. Радіус дії бездротового маршрутизатора: 10 м. Вага виробу: 320 г. Колір виробу: сірий
✏️ Найважливіші технічні параметри:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 320g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр перетворювача | 50 mm |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Комунікація | Bezprzewodowa |
| Мoдель | GXD1C98345 |
| Марка | Lenovo |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Розподіл | Lenovo porfolio |
| Будівництво | Nauszne zamknięte |
| Тип | Słuchawki z mikrofonem |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 973 ₴





