Доставка зі складу 5-10 днів.
Навушники - консоль Razer Kraken
Виробник: Razer
Навушники - консоль Razer Kraken
Технічні деталі:
«Незважаючи на всі зусилля, ми не гарантуємо, що опубліковані технічні дані та фотографії не містять жодних пропусків чи помилок. Перш ніж прийняти рішення про покупку, перевірте дані на веб-сайті виробника за допомогою коду EAN або коду виробника."
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 322 g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина кабелю | 1,3m |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Комунікація | Przewodowa |
| Мoдель | Kraken for console |
| Марка | Razer |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Будівництво | Nauszne otwarte |
| Тип | Słuchawki z mikrofonem |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

