Доставка зі складу 5-10 днів.
Shokz Openrun Pro Mini Beige
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHOKZ |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 29g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Динаміка | 105 dB |
| Довжина кабелю | Nie dotyczy |
| Додаткові можливості | Odporne na deszcz |
| Комунікація | Bezprzewodowe |
| Мoдель | Run Pro |
| Марка | Shokz |
| Робочий час | 10 h |
| Роз'єм | USB |
| Будівництво | Otwarte |
| Доля | Sportowe |
| Тип | Zauszne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴




