Доставка зі складу 5-10 днів.
HP P27h G5
Зображення та звук у всій красі
Бюлетень продуктів HP Бюлетень продуктів HP - безкоштовний інструмент для технічних специфікацій продуктів HPОписЩоденна продуктивність Розширте свій огляд і підвищте продуктивність за допомогою цього 27-дюймового (68,6 см) монітора FHD, коли ви працюєте вдома чи в офісі. Цей елегантний монітор великого розміру полегшує гібридну роботу та доповнює її завдяки чіткому, плавному зображенню, вбудованим динамікам і простому дизайну, який дозволяє робити більше щодня. Зображення та звук у всій їх красі плавна гібридна робота, що доповнюється ідеальним зображенням і кристально чистим звуком. Цей IPS-монітор має роздільну здатність FHD і частоту оновлення 75 Гц, що забезпечує чітке та плавне зображення, а два вбудовані динаміки забезпечують повний і чистий звук.
Сучасний дизайн. Ідеальна посадка.
Зберігайте свій стіл спокійним і охайним за допомогою монітора, який вписується в будь-який простір. Зосередьте свою увагу на екрані за допомогою елегантної рамки з мікрокраями, розумної системи організації кабелю та меншої на 27% підставки з регулюванням нахилу та висоти, завдяки якій ви можете знайти ідеальне положення для перегляду різноманітного контенту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,8 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | E |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | P27h G5 |
| Марка | HP |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 21W Вт |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | Nie dotyczy |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LCD |
| Тип підсвічування | LCD |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

