Доставка зі складу 5-10 днів.

Комп'ютер Lenovo ThinkCentre M75s Gen 2 11JB0038PBSFF, Ryzen 3 PRO 4350G, RAM 8GB, SSD 256GB, DVD, Windows 11 Pro, 3 роки На сайті




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Ваги | 5,3 kg |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Жорсткий диск | 256GB SSD |
| Кількість ядер процесора | 4 rdzenie |
| Мoдель | ThinkCentre M75s Gen 2 |
| Максимальний підтримуваний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Марка | Lenovo |
| Потужність вбудованого блока живлення | 260 W |
| Обсяг пам'яті відеокарти | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | Posiada wbudowany napęd optyczny |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Процесор | AMD Ryzen 3 |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 3 |
| Швидкість процесора | 4,0 GHz |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип корпусу | Small Form Factor |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Чипсет | AMD PRO 565 |
| роз'єм процесора | Socket AM4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





