Доставка зі складу 5-10 днів.

МИЙНИК SMEG LZ862B
Сімейство продуктів
Раковина
Тип
Синтетична раковина
Кількість камер
2
Лінія дизайну
Універсальний
Тип розробки
Стандартний
ТИП
Матеріал
Композитний
Розміри раковини
86
Код EAN
8017709183233
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Універсальний
Серія
Рига
Колір
Білий
Отвір для змішувача / попередньо вирізаний отвір для змішувача
Підготовлено
Логотип
Застосовано/переповнення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ширина (мм)
860
Товщина рами
10
Характеристики композиційного матеріалу
Сітчастий фільтр, захист від подряпин, стійкість до термічних ударів, стійкість до високих температур, прокладка, легке очищення, стійкість до УФ-променів
Радіус отвору
30
Встановлення в основу
90
Висота від кухонної стійки
Розміри вирізу в стільниці
840 X 480
Отвір для батареї
Розмір отвору під кран
35
Ширина розділювача
38
Кількість кліпів
8
Тип кліпу
СТАНДАРТНІ АКСЕСУАРИ
Приладдя для складання
Сітчастий фільтр, Сифон зі зливним патрубком для посудомийної машини, Кліпси для установки
ПРАВА КАМЕРА
Тип правого шлуночка
Розміри камери, ШxГxГ (мм)
371 x 420 x 210
Глибина камери (мм)
210
Радіус округлення правого шлуночка (мм)
80
Передача
Так, стандартно
Положення зливу
Сбоку
Діаметр дренажу
3,5"
ЛІВА КАМЕРА
Тип лівого шлуночка
Розміри лівого шлуночка
371 x 420 x 210
Глибина лівого шлуночка (мм)
Радіус округлення лівого шлуночка (мм)
Позиція відтоку в лівому шлуночку
Діаметр вихідного каналу з лівого шлуночка
ЛОГІСТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ
Розміри продукту (мм)
220x860x500
Інші продукти з тієї ж категорії:

_x000D_ SMEG LDR862-2_x000D_
з того часу 1655,00_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG LLR862-2_x000D_
з того часу 1034.10_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG LFT77RS_x000D_
з того часу 1908,17_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG VSTQ72-2_x000D_
з того часу 1420,00_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG LZ150P_x000D_
з того часу 1410,17_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG LFT34RS_x000D_
з того часу 1119,67_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG LGM862-2_x000D_
з того часу 944,10_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG VR12S4040RS_x000D_
з того часу 3194,67_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG SP792-2_x000D_
з того часу 870,67_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG LFT861S_x000D_
з того часу 1285,67_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG VR12S3434RS_x000D_
з того часу 3028,67_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG SP791DN_x000D_
з того часу 705,00_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG LDR102-2_x000D_

_x000D_ SMEG LDR116-2_x000D_
з того часу 1868,00_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG UM16_x000D_
з того часу 223,27_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG VSTR4018-2_x000D_
з того часу 1659,17_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG LGR862-2_x000D_
з того часу 1439.10_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG VFU50SFR_x000D_
з того часу 1202,67_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG VSTR34BRX_x000D_
з того часу 1484,00_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG VSTQ40-2_x000D_
з того часу 1094,77_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG VSTR71CUX_x000D_
з того часу 3817,17_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG VSGX860MN_x000D_
з того часу 1991,17_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG UM34_x000D_
з того часу 397,57_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG VSTQ50-2_x000D_
з того часу 1177,77_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG VSTR50CUX_x000D_
з того часу 2323,17_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG LZ102AV2_x000D_
з того часу 1000,23_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG VQR50RS_x000D_
з того часу 1843,00_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG VZP56CT_x000D_
з того часу 1664,00_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG LDR861-2_x000D_
з того часу 1485,00_x000D_ злотих

_x000D_ SMEG UM50_x000D_
з того часу 580,17_x000D_ злотих
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 86 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 21 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | LZ862B |
| Марка | Smeg |
| Матеріал | Kompozytowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 90 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Białe |
- Ціна: 13 448 ₴



