Доставка зі складу 5-10 днів.

Ваш рецепт для життя

Познайомтеся з мийкою CLIVO 45 B-TQ

Для шаф шириною 45 см

Мийка спеціально для вашої кухні завдяки розмірам 78x49,5x19 см

1 просторе відділення
Мийка CLIVO 45 B-TQ
Колір топаз
Насолоджуйтеся золотистим відтінком топазу та переконайтеся, що ваша мийка стане справжнім коштовним каменем у дизайні вашої кухні.
Реверсивна модельЗливник ліворуч чи праворуч? Який хочеш! Будьте впевнені, що ваша раковина завжди буде ідеально розташована – навіть через кілька років, після чергового ремонту.
СливникУ вас під рукою корисне місце для свіжовимитого посуду. Осушувач ідеально підходить для ополіскування під проточною водою чашки для соку або яблука для десерту.
Зливний комплект з автоматичним закриванням, 3 клапанами ½" і 1 ½" сифономТека дбає про ваш комфорт і цінний час! Разом з новою раковиною ми також надамо вам зливний комплект з автоматичним закриванням, 3 клапанами ½" та сифоном 1 ½", щоб вам не довелося ходити в магазин за додатковими елементами монтажу.

ЗАВАНТАЖИТИ ТЕХНІЧНИЙ КРЕСУЛЬ
Ознайомтеся з функціями мийки CLIVO 45 B-TQ
Текварц
Широка палітра кольорів і неперевершена довговічність - так можна описати суміш натурального кварцу (70%) і акрилу (30%), з яких складається матеріал Tequartz. Раковини з нього не втрачають глибокий колір і стійкі до миючих засобів, високих температур і механічних пошкоджень. Отримайте мийку, про довговічність і надійність якої вам не доведеться турбуватися!

Функція сушіння
Замість того, щоб купувати окремі сушарки, які не завжди додають краси облаштуванню кухні, виберіть мийку з місцем для сушіння посуду. Після висихання ви можете прибрати їх у шафу, і ваша стільниця матиме гарний вигляд.




Корисно знати
Історія подрібнювача кухонного сміття, встановленого в мийці, бере початок у 1938 році. Наразі оцінюється, що 50% кухонь у Сполучених Штатах оснащено цим пристроєм.

Виберіть обладнання для своєї кухні

ДУХОВКА

КАПЮШИ

ПОСУДОМИЙНА МАШИНА

ХОЛОДИЛЬНИКИ

МІКРОХВИЛЬОВА ПІЧ

Ваш рецепт для життя
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 49,5 cm |
| Марка | Teka |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Тип клапана | mimośrodowy z sitkiem |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 14 264 ₴



