
Раковина Deante Zorba grafit metalik ZQZ_G11A
11 239 ₴
- В наявності
- Код: 97813163
Доставка зі складу 5-10 днів.
ZORBASОдна чаша гранітної мийки зі зливним краномКод продукту: ZQZ_G11AПокриття: металевий графітСпосіб встановлення: врізнийМатеріал: гранітМінімальна ширина шафи [мм]: 500Довжина [мм]: 580Ширина [мм]: 440Висота [мм]: 164Найдовша 18-річна гарантіяНайвища якість натуральний композитний граніт Властивості граніту Deante: стійкість до ударів, високої температури, зміни кольору, термічного удару - відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310 Обладнання з автоматичним закриттям зливу Раковина виготовлена в Польщі Покриття збагачене іонами срібла додає антисептичних властивостей ЕКО-упаковка з екологічно чистого матеріалу дружні матеріали Гідрофобні властивості відштовхують частинки води Доступні спеціальні препарати, що полегшують догляд за продуктом Стійкість до високих температур (250° C) Реверсивна раковина - встановлюйте з чашею ліворуч або праворуч Раковина оснащена аксесуарами для підключення до посудомийної машини Раковина доступна в різних варіантах обробкиТільки найкращі матеріали, Якість підтверджена випробуваннями в лабораторії Потрійний контроль якості від Deante. У пропозиції є гачок для губки (ZZM_010H) і штанга для тканини (ZZM_060R), які ідеально відповідають цій моделі Автоматичне закриття зливу - це система, яка дозволяє регулювати відтік води за допомогою ручки. На чаші раковини є тільки один маленький елемент управління. Важливою перевагою цього рішення є те, що достатньо одного руху, щоб негайно розблокувати злив води, без необхідності мочити руки. Одночашкова гранітна мийка Zorba з однією просторою кубовидною чашею та коротким зливним отвором. який чудово виглядатиме в мінімалістському або скандинавському стилі кухні. Елегантний графітовий колір ефектно контрастуватиме зі світлою, кам’яною чи композитною стільницею або ідеально впишеться в чорне оточення, створюючи стильний монохроматичний ефект, а металевий блиск частинок алюмінію вносить елемент екстравагантності. Мийка зі зливом, представлена тут, виготовлена з граніту та має всі переваги, характерні для цього надзвичайно твердого та стійкого матеріалу. Це стійкість до зміни кольору, подряпин, термічного удару, температури 250 градусів і ударів. Крім того, раковини з колекції мають гідрофобні властивості, тобто їх поверхня не тільки не пропускає молекули води, але й відштовхує їх, завдяки чому їх набагато легше підтримувати в чистоті. Усі ці переваги, а також сучасний, аскетичний дизайн, елегантні кольори та універсальний характер зробили колекцію мийок Zorba фіналістом конкурсу Dobry Wzór 2014. Технічна інформація серії мийок ZORBA. МатМатеріалгранітМонтаж спосіб врізноїКількість відділень для раковини1 Мінімальна ширина тумби [ мм] 500 Ширина [ мм] 440 Довжина [ мм] 580 Висота [ мм] 164 Глибина чаші 1 [ мм] 150 Виріз у стільниці (врізний) - довжина [ мм] 560 Виріз у стільниці (врізний) - ширина [мм]420Реверсивнийєкомплектований аксесуарами так Діаметр зливу3,5"Кількість готових отворів2 Кількість фрезерованих отворів0 АКСЕСУАРИ ДЛЯ МИЙКИ Оздоблення сталь Тип пробки автоматичний Компактний сифон Space-Saver так Можливість підключення посудомийної/пральної машини так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 58 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Zorba ZQZ G11A |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
- Ціна: 11 239 ₴
