Доставка зі складу 5-10 днів.
Дуже низька затримка
Отримайте конкурентну перевагу завдяки синхронізованій аудіореакції на кожен ваш рух і зануртеся в справжню реалістичність звуку.
50 мм неодимові драйвери
Високоякісні 50-міліметрові динаміки, що підсилюють низькі частоти, відтворюють справжній звук на високих, середніх і низьких частотах для ігор, фільмів і музики.
Слухайте весь день
До 22 годин автономної роботи для безперервного прослуховування, плавного переходу від розваг протягом усього дня до безперебійних ігор.
Знімний всеспрямований мікрофон
Відчуйте чітке захоплення голосу за допомогою високоякісного всеспрямованого мікрофона та від’єднайте його, щоб насолоджуватися захоплюючою музикою та фільмами.
Легкий комфорт
Вага GH50 WIRELESS лише 326 г створена для комфорту в легкій і міцній конструкції, розробленій для тривалих ігрових сеансів.
Складна пов'язка на голову
Складна пов'язка на голову дозволяє легко зберігати GH50 WIRELESS.
Міжплатформне підключення
Насолоджуйтесь надзвичайно низькою затримкою під час бездротового з’єднання 2,4 ГГц і грайте на комп’ютері чи консолях за допомогою знімного кабелю 3,5 мм.
Набір аксесуарів
У комплект входить футляр, кабель 3,5 мм, кабель для заряджання USB-C на A, бездротовий передавач USB і конвертер USB-A на C.
Nahimic для гарнітури
Всесвітньо відоме аудіопрограмне забезпечення покращує ігровий процес завдяки технології 3D-аудіо.
Центр MSI
Програмне забезпечення MSI Center максимально використовує периферійні продукти MSI та дозволяє працювати в режимі реального часу всього за кілька кліків.
Розміри виробу: 200 x 170 x 80 мм
Сумісність:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 150g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Динаміка | 109 dB |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | Immerse GH50 Wireless |
| Марка | MSI |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Будівництво | Zamknięte |
| Тип | Nauszne |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴








