Доставка зі складу 5-10 днів.
Edifier W820NB Plus BlueHear навіть більше
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edifier |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 221g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Динаміка | 91 dB |
| Довжина кабелю | Nie dotyczy |
| Додаткові можливості | Regulacja głośności |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Комунікація | Bezprzewodowe |
| Мoдель | W820NB PLUS BLUE |
| Марка | Edifier |
| Робочий час | 33 h |
| Роз'єм | USB |
| Будівництво | Zamknięte |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип | Nauszne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Колір | Niebieskie |
| Частотна характеристика | 20-40000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










