Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор AOC 27B2QAM
Сучасний і елегантний
Модель 27B2QAM AOC оснащена 27-дюймовою матрицею VA Full HD, що забезпечує відображення справжніх кольорів. Порти HDMI дозволяють підключати кілька пристроїв-джерел, таких як комп’ютери, консолі, DVD-програвачі, пристрої потокового відео тощо. 27B2QAM є чудовим кандидатом для підключення кількох моніторів завдяки підтримці кріплення VESA, чудовому 3-сторонньому безрамковому дизайну та широкий діапазон кутів огляду. Крім того, він оснащений технологіями LowBlue і FlickerFree.
Безрамний дизайн
На додаток до сучасного та привабливого зовнішнього вигляду безрамкові конструкції дозволяють підключати кілька моніторів без перерв у відображеній області. Завдяки сучасному монітору AOC курсор/вікна більше не губляться в темних глибинах кадрів, коли кілька екранів розташовано поруч.
Роздільна здатність Full HD
Ви хочете дивитися фільми Blu-ray у чудовій якості, грати в ігри з високою роздільною здатністю чи читати чіткий текст для офісного використання? Завдяки роздільній здатності Full HD 1920 x 1080 пікселів цей монітор дозволить вам це зробити. Незалежно від того, що ви дивитеся, роздільна здатність Full HD відобразить це у всіх деталях без використання відеокарти високого класу та споживання великої кількості системних ресурсів. Крім того, монітор оснащено матрицею VA (Vertical Alignment), яка відображає глибші чорні відтінки та вищу контрастність, забезпечуючи яскравіше та яскравіше зображення.
Роз'єм HDMI
Роз’єм HDMI (мультимедійний інтерфейс високої чіткості) підтримується останнім поколінням ігрових консолей, доступними наразі графічними картами та декодерами, які підтримують систему захисту цифрового вмісту HDCP. Версії HDMI 1.3–1.4b підтримують частоту оновлення до 144 Гц із роздільною здатністю 1080p і 75 Гц із роздільною здатністю 1440p, а версії HDMI 2.0–2.0b підтримують частоту оновлення 240 Гц із роздільною здатністю 1080p, 144 Гц із роздільною здатністю 1440p та 60 Гц із роздільною здатністю 2160p (4K).
Слабке синє світло
Синє світло з короткою довжиною хвилі може бути шкідливим для очей. Технологія AOC Low Blue Light блокує шкідливе випромінювання синього світла, не змінюючи колір екрана. Інші спроби зменшити синє світло використовують фільтри або налаштування, які затемнюють/жовтять зображення.
Без мерехтіння
Технологія AOC Flicker-Free використовує матрицю з підсвічуванням постійним струмом, яка зменшує інтенсивність світла, що спричиняє мерехтіння. Тепер, коли напруга очей і дискомфорт повністю зменшені, насолоджуйтесь тривалими та інтенсивними ігровими сесіями з комфортом!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3,7kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | 27B2QAM |
| Марка | AOC |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Споживана потужність | 24W Вт |
| Розмір плями | 0.311mm |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | Inne |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

