Доставка зі складу 5-10 днів.

Iiyama G-Master G2250HS-B1
Створений, щоб перемагати, монітор iiyama G-Master G2250HS-B1 відкриє вам цілий новий світ ігор. Завдяки новітнім технологіям він забезпечує надзвичайно плавний ігровий процес, отримуючи від гри найкраще. iiyama G-Master G2250HS-B1 порадує вас високою якістю зображення в детальній роздільній здатності Full HD, а також агресивним дизайном. Грайте інтенсивно та ефективно реагуйте – у вас є перевага.

Час реакції блискавки
Швидка реакція є ключовою проблемою кожної гри. Завдяки цьому зображення завжди залишається чітким, а враження від гри незабутніми. Тому монітор iiyama G-Master G2250HS-B1 оснащений матрицею, яка має час відгуку 1 мс. Таким чином, він забезпечує ідеальне зображення незалежно від динаміки гри.

Технологія AMD FreeSync
Забудьте про розриви екрана та насолоджуйтеся неймовірно плавною грою з монітором iiyama G-Master G2250HS-B1. Оснащений технологією AMD FreeSync, він усуває затори під час відтворення найскладніших анімацій. Крім того, це гарантує плавне зображення незалежно від кількості кадрів, що відображаються за секунду. Таким чином ви зможете отримати від гри найкраще.

Функція чорного тюнера
Побачте прихованих ворогів у темних алеях і швидше реагуйте на їхню засідку завдяки технології Black Tuner. Ця функція дозволяє регулювати яскравість і рівень чорного відповідно до ваших уподобань. Завдяки цьому вам не будуть страшні темні кутки, де чатують вороги.
Технічні характеристики: Діагональ: 21,5 дюйма, 54,7 смПанель: VA LED, матове покриття Фізична роздільна здатність: 1920 x 1080 при 75 Гц (2,1 мегапікселя Full HD) Співвідношення сторін: 16:9Яскравість: 250 кд/м²Статичний контраст: 3000:1ACR Контраст: 80M :1 Час відгуку (MPRT): 1 мс Кути огляду: горизонтальний/вертикальний: 178°/178°, праворуч/ліворуч: 89°/89°, вгору/вниз: 89°/89° Кольори: 16,7 млн. Горизонтальна синхронізація: 31–85 кГц Робоча поверхня ширина x висота: 478,7 x 260 мм Точковий: 0,249 мм Колір: матовий, чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | D |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | D |
| Код сертифікації | 1374965 |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | G2250HS-B1 |
| Марка | iiyama |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 12W Вт |
| Розмір плями | 0,25mm |
| Розмір екрана | 55 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴


