Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор G-MASTER Black Hawk 100 Гц 1 мс 22" G2245HSU-B1
Код продукту: G2245HSU-B1
Вірний супутник у кожній грі
21,5-дюймовий монітор iiyama G-MASTER G2245HSU-B1 від клану Black Hawk — вірний супутник у кожній грі. Надійний і солідний, він викликає повагу вже своїм зовнішнім виглядом. Зі швидкістю 1 мілісекунди він усуває перешкоди на вашому шляху до перемоги. Увійдіть у світ ігор разом із ним. Одягніть навушники і грайте. Ви нічого не пропустите на 21,5-дюймовому екрані Full HD.
Чорний тюнер
Функція Black Tuner дозволяє регулювати яскравість і рівень чорного відповідно до ваших уподобань. Налаштуйте параметри зображення відповідно до ваших потреб, забезпечуючи ще кращу якість перегляду затінених ділянок. Вороги більше не будуть ховатися від вас.
Час відгуку 1 мс
Здобувайте перевагу над опонентами, уникаючи їхніх ударів, швидше реагуйте на кожен їхній рух завдяки монітору IIyama G-Master. Висока частота оновлення до 100 Гц поєднується з надзвичайно низьким часом відгуку - лише 1 мс. Завдяки цій запаморочливій швидкості всі ваші дії відбуваються миттєво, і ви можете насолоджуватися більшою точністю в іграх.
Технологія FreeSync
Частота оновлення 100 Гц означає, що монітор може оновлювати сигнал у кілька разів частіше, ніж стандартні монітори. Завдяки цьому досягається чудова плавність зображення та відсутність ефекту змазування навіть при відображенні найвимогливішої графіки. FreeSync покладається на зв’язок монітора з графічною картою для відображення нового кадру саме тоді, коли графічна карта завершує його рендеринг. Оновлення панелі динамічно налаштовується відповідно до роботи ваших компонентів, забезпечуючи оптимальну роботу та плавне зображення.
Роздільна здатність Full HD
З оригінальною роздільною здатністю 1920 x 1080 ваш світлодіодний монітор готовий відображати зображення високої роздільної здатності. Це також означає, що на екрані може поміститися приблизно на 60% більше інформації, ніж на моніторі з роздільною здатністю 1280 x 1024. Завдяки цьому монітор відображає зображення з неймовірною чіткістю, а більша кількість пікселів означає, що ви можете бачити більшу частину веб-сторінок або файлів, які ви переглядаєте, без необхідності прокручувати екран або зменшувати масштаб.
Заради здоров'я ваших очей
Технологія усунення мерехтіння усуває проблему мерехтіння, контролюючи яскравість екрана шляхом регулювання струму (затемнення постійного струму). Крім того, монітор G2245HSU-B1 має функцію Blue Light Reducer, яка обмежує випромінювання світла, яке є найбільш нездоровим для очей.
Галерея
Технічні характеристики
#HID:9
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | E |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | G2245HSU-B1 |
| Марка | iiyama |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 18W Вт |
| Розмір екрана | 55 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

