Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор AOC 23,8" 24B2XD 1920x1080 IPS 4 мс
Код товару: 24B2XD
Яскравість кольорів
Монітор AOC 24B2XD 23,8" ідеально підходить для створення комфортного робочого місця. Завдяки роздільній здатності Full HD 1920 x 1080 він забезпечує найвищу якість і чіткість зображення, а також високий рівень деталізації. IPS-дисплей високого класу робить текст чітким незалежно від кута огляду, а зображення зберігають кристально чисті кольори.
Матриця IPS
Незалежно від того, дивитеся ви фотографії чи граєте в улюблену гру, ми хочемо, щоб зображення виглядало чудово під будь-яким кутом. Тому цей екран оснащений передовою матрицею IPS, яка забезпечує чіткі кольори та широкий кут огляду. Завдяки цьому зображення завжди ідеальне і точне, незалежно від кута, під яким користувач - або його друзі та колеги, що сидять або стоять поруч - дивляться на екран.
Краса в деталях
Монітор AOC оснащено 23,8-дюймовим екраном із співвідношенням сторін екрана 16:9 і роздільною здатністю Full HD 1920 x 1080, що забезпечує ще точнішу деталізацію під час гри в останні ігри або перегляду фільмів чи відео. Монітор виводить текстури, персонажів і середовище в грі на новий рівень, забезпечуючи ще більш реалістичний досвід.
Висока продуктивність
Завдяки безрамковій конструкції монітор дозволяє максимально зосередитися на поточних завданнях, а при підключенні двох моніторів зображення, що відображається, переривається. Завдяки цьому ви можете не тільки бачити більше, але й легко виконувати щоденний список завдань за ще менший час.
Дайте своїм очам відпочити
Технологія AOC Low Blue Light зменшує випромінювання синього світла, яке втомлює око та може спричинити пошкодження сітківки. У свою чергу технологія Flikcer Free захищає ваші очі від надмірного навантаження, усуваючи мерехтіння екрана. Подбайте про свій комфорт і здоровий зір.
Технічні характеристики
#HID:9
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 2,7kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Код сертифікації | 393949 |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | 24B2XD |
| Марка | AOC |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 18W Вт |
| Розмір екрана | 60 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴





