Доставка зі складу 5-10 днів.

Aoc 24B2XDAM
AOC 24B2XDAM — це монітор із 23,8-дюймовою VA-панеллю з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, що забезпечує чудові враження від перегляду та підвищує вашу продуктивність.
Роздільна здатність
Бажаєте дивитися фільм Blu-ray у повній якості, насолоджуватися іграми високої чіткості чи читати чистий текст в офісних програмах? Завдяки роздільній здатності 1920 x 1080 пікселів цей монітор дозволяє робити саме це. Незалежно від того, що ви дивитеся, завдяки роздільній здатності 1920 x 1080 пікселів, це буде відображено з великою деталізацією, без потреби у відеокарті високого класу чи великих системних ресурсах.
Панель VA
Панель VA забезпечує чудові враження від перегляду з реалістичними, але яскравими та точними кольорами. Кольори незмінні незалежно від кута огляду.

Ефективне освіження
Отримайте перевагу! При частоті оновлення 75 Гц дисплей відображає 75 кадрів на секунду. Частота оновлення 75 Гц є достатньою, щоб забезпечити вам не лише комфорт гарних зображень, але й забезпечує їх помітну плавність.
Технологія Flicker-Free
Технологія AOC Flicker-Free використовує панель підсвічування постійного струму (постійний струм), що зменшує рівень мерехтіння світла. З мінімізованою напругою очей і втомою ви можете комфортно насолоджуватися тривалими інтенсивними ігровими сесіями!
Функція слабкого синього світла
Функція AOC Low blue Light захищає вас від шкідливого синього світла, яке, як було показано, спричиняє напругу очей, головний біль і порушення сну під час тривалих сеансів. Низьке синє світло зменшує шкідливі довжини хвиль, що випромінюються, без втрати колірної композиції, звільняючи досвід від занепокоєння щодо пошкодження очей.

Кріплення VESA
Підставки Ergo Base від AOC пропонують універсальність, довговічність і легкість використання в одному пакеті. Але ви все одно бажаєте використовувати настінне кріплення чи встановити кілька моніторів за допомогою настільних кріплень? Кріплення VESA забезпечують максимальну гнучкість. Переверніть його догори дном і прикріпіть монітор куди завгодно за допомогою кріплень і підставок сторонніх виробників завдяки варіанту кріплення VESA 100 x 100.

З’єднувачі
Монітор має роз'єми:
Обладнання
Набір включає:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 2,7kg |
| Висота з основою | 419mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 186mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | 5000000:1 |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Кнопка повного вимкнення | Да |
| Код сертифікації | 392119 |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | 24B2XDAM |
| Марка | AOC |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 4W |
| Споживана потужність | 18W Вт |
| Розмір плями | 0,3mm |
| Розмір екрана | 60 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 540mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,3W |
| Енергоспоживання на 1000 год у режимі SDR (N) | 18 |
- Ціна: 9 999 ₴




