Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор 241V8LA, 23,8-дюймові динаміки VA HDMI
Яскраві, чіткі зображення без рамок. Широкоекранний монітор Philips V-line забезпечує зображення без рамок, але при цьому є дуже економічно ефективним і оснащений основними функціями. Функція Adaptive-Sync забезпечує плавне зображення. Захист від відблисків, режим LowBlue і робота без мерехтіння приємні для очей
Монітор із панеллю VA дає змогу насолоджуватися чудовою якістю зображення та широкими кутами огляду. Світлодіодний монітор Philips VA використовує вдосконалену багатофункціональну технологію вертикального налаштування зображення, яка забезпечує надзвичайно високий коефіцієнт статичної контрастності, а отже, дуже живе, яскраве зображення. Це ідеальне рішення як для стандартних офісних програм, так і для відображення фотографій, веб-сайтів, фільмів та ігор, а також для використання вимогливих графічних програм. Оптимізована технологія керування пікселями додатково забезпечує надзвичайно широкі кути огляду 178/178 градусів, що забезпечує чудову чіткість зображення.
SmartContrast для насиченого чорного та більшої деталізації Технологія Philips SmartContrast аналізує вміст, що відображається на екрані, і автоматично регулює кольори та інтенсивність підсвічування. Контрастність зображення динамічно регулюється для найкращого відтворення вмісту цифрових зображень і відео, а також темних відтінків кольорів, що відображаються в іграх. В еко-режимі контрастність і підсвічування налаштовані для належного відображення вмісту офісних програм, забезпечуючи при цьому менше споживання енергії.
Попередні налаштування SmartImage дають вам легкий доступ до оптимізованих налаштувань зображення SmartImage — це остання ексклюзивна технологія Philips, яка аналізує вміст на екрані та забезпечує оптимізовану продуктивність відображення. Цей зручний інтерфейс дозволяє вам вибирати різні режими, наприклад: Офіс, Фотографії, Відео, Ігри, Заощадження тощо відповідно до програми, яку ви використовуєте. На основі цього вибору технологія SmartImage динамічно оптимізує контраст, насиченість кольорів і різкість фотографій і відео для забезпечення найкращої якості відображення. Економічний режим дозволяє економити електроенергію. І все це в реальному часі одним натисканням кнопки!
Легка плавна гра з технологією адаптивної синхронізації Ігри не повинні бути вибором між переривчастим процесом і переривчастими кадрами. Завдяки технології адаптивної синхронізації ви можете насолоджуватися плавними зображеннями без спотворень практично з будь-якою частотою кадрів і надзвичайно швидким часом відповіді.
Зменште напругу очей за допомогою технології Flicker-free. Через спосіб керування яскравістю на екранах зі світлодіодним підсвічуванням деякі користувачі помічають мерехтіння на своїх екранах, що спричиняє напругу очей. Технологія Philips Flicker-free використовує нову технологію для корекції яскравості та зменшення мерехтіння, що робить перегляд зручнішим.
Режим LowBlue забезпечує роботу, яка є здоровішою для ваших очей. Дослідження показали, що так само, як ультрафіолетові промені можуть пошкодити ваш зір, короткі сині промені, які випромінюють світлодіодні дисплеї, також можуть мати негативний вплив на ваші очі та погіршувати зір. час. Режим LowBlue, розроблений компанією Philips спеціально для вашого здоров’я та гарного самопочуття, зменшує шкідливе випромінювання блакитного випромінювання за допомогою інтелектуального програмного забезпечення.
HDMI забезпечує універсальне цифрове підключення. Пристрій із роз’ємом HDMI обладнано обладнанням, необхідним для отримання високоякісного сигналу, що передається через інтерфейс HDMI. Використовуючи один кабель HDMI, ви можете передавати високоякісне цифрове зображення та звук із комп’ютера чи будь-якої кількості аудіо-відеоджерел (зокрема приставок, DVD-програвачів, аудіо/відео-ресиверів і відеокамер).
Режим EasyRead дозволяє читати, як на папері
Вбудовані стереодинаміки для мультимедіа Дисплей оснащений двома вбудованими високоякісними стереодинаміками. Вони можуть розташовуватися спереду, знизу, зверху, ззаду тощо, залежно від моделі та дизайну пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | 241V8LA/00 |
| Марка | Philips |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 18W Вт |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Розмір екрана | 60 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴







