Доставка зі складу 5-10 днів.
Технологія SoftBlue Сімейство S-line Діагональ екрана 23,80 дюйма Тип матриці IPS (In-Plane Switching) Технологія підсвічування WLED Формат зображення 16:9 Touch No Spot Розмір 0,275 мм Час відгуку матриці 5000 мс Яскравість матриці 250 кд/м2 Статичний контраст 1000 :1 Динамічний контраст 20000 000 :1 Максимальна роздільна здатність 1920 x 1080 (Full HD) Частота Частота оновлення при оптимальній роздільній здатності 60 Гц Вертикальна частота 56 - 76 Гц Горизонтальна частота 30 - 83 кГц Вертикальний кут огляду (V) 178,00 градусів Горизонтальний кут огляду (H) 178,00 градусів Вигнутий екран Немає стандартів, яких відповідає монітор Energy Star 7.0Стандарти, яким відповідає монітор EPEAT GoldСтандарти, яких відповідає S монітор GSNорми, яких відповідає CENнорми, яких відповідає монітор FCC-BСтандарти, яких відповідає монітор SEMKOСтандарти, яких відповідає монітор cETLusСтандарти, яких відповідає монітор CU(EAC)Стандарти, яких відповідає монітор TCONСтандарти, яких відповідає монітор EPAСтандарти, яких відповідає монітор WEEEСтандарти, яких відповідає монітор УКРАЇНСЬКИЙ моніторСтандарти, яким відповідає монітор ICES-003Стандарти, яким відповідає монітор ICES-003Стандарти, яким відповідає монітор WEE монітор TUV/ISO9241-307Стандарти, яким відповідає монітор CECPСтандарти, яким відповідає монітор PSBЗовнішні роз’єми Зовнішні роз'єми D-Sub / VGA Зовнішні роз'єми HDMI Вихід для навушників Зовнішні роз'єми Аудіо вхід ПК Підтримка G-Sync Підтримка NoFreeSync Зменшення мерехтіння [FlickerFree/Safe] Так Вертикальне позиціонування екрана [Півот] Так Регулювання кута нахилу [Нахил] -5° / +20°Обертання навколо власної осі [Поворот] -175° / +175°Регулювання висота Так - 130 мм Вбудовані динаміки 2 x 2 Вт Кріплення VESA 100 x 100 Енергоспоживання (під час роботи) 14,60 Вт Енергоспоживання (режим очікування) 0,50 Вт Клас енергоспоживання E Вбудований блок живлення Так Колір корпусу Чорний (Чорний) Додаткове обладнання D- Додатковий кабель, кабель HDMI, аудіокабель, кабель живлення Додаткове обладнання Документація користувача Розміри з основою [Ш x В x Г] (мм) 540 x 483 x 202 Розміри без основи [Ш x В x Г] (мм) 540 x 325 x 45 Вага з базою (кг) 5,00 Вага без основи (кг) 3,10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5 kg |
| Висота з основою | 483mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 202mm |
| Річне споживання енергії | 29 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | 20000000:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | A |
| Кнопка повного вимкнення | Да |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Марка | Philips |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 4W |
| Споживана потужність | 14,6W Вт |
| Розмір плями | 0,275mm |
| Розмір екрана | 60,5 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LCD |
| Тип підсвічування | LCD |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 540mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴

