Доставка зі складу 5-10 днів.
HP V24ie G5 23,8" Full HD
Код товару: 6D8H0E9
Підвищуйте свою продуктивність на роботі чи навчанні за допомогою монітора HP V24ie з діагоналлю 24 дюйми (61 см) і роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080 пікселів). Цей елегантний і практичний монітор забезпечує надзвичайно чітке зображення, що робить вашу роботу легшою та ефективнішою. Його проста конструкція забезпечує зручне керування, а унікальна технологія екрана забезпечує чудову якість зображення.
Зображення Full HD
Монітор HP V24ie G5 дозволяє насолоджуватися високою якістю зображення під час роботи над проектами. Завдяки використанню технології IPS ви можете розраховувати на точне й стабільне відтворення кольорів із широкими кутами огляду 178 градусів як по горизонталі, так і по вертикалі. Монітор має роздільну здатність 1080p, технологію AMD FreeSync™ і частоту оновлення 75 Гц, що забезпечує чітке та плавне зображення.
Сучасний дизайн. Функціональна посадка
Ноутбук HP V24ie може очистити ваш розум і робочий стіл завдяки тому, що він розроблений для роботи будь-де – як в офісі, так і вдома. Елегантні вузькі рамки з трьох сторін, продумана розводка кабелів і тонка основа з регульованим нахилом гарантують ідеальний огляд екрана.
Інтуїтивно зрозумілі введення. Просте керування
Зробіть свій робочий простір максимально простим і зосередьтеся лише на тому, що ви вмієте найкраще. Легко налаштуйте параметри свого монітора за допомогою інтуїтивно зрозумілої кнопки джойстика на екрані або скористайтеся програмою HP Display Center.
Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3,6kg |
| Висота з основою | 398mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 180mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | V24ie G5 |
| Марка | HP |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 20W Вт |
| Розмір екрана | 60 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | USB-C |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | Nie dotyczy |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LCD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

