
Раковина Deante Tango satyna ZE6_0210
8 920 ₴
- В наявності
- Код: 35311045
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Танго
Мийка з 2 чашами та зливним краном
Чим відрізняються сталеві мийки Deante?

Краса та елегантністьСталева мийка підходить для будь-якої кухні. Чудово виглядає як в сучасному, так і в мінімалістичному інтер'єрі. Він привертає увагу своїм мінімалістичним дизайном і відмінною якістю виготовлення.

Високоякісні мийки Deante виготовлені з високоякісної сталі, стійкої до подряпин, зміни кольору та високої температури. Вони не вбирають запахи, а сталеву поверхню легко підтримувати в чистоті.

Простота використання. Яка мийка Deante найкраще підійде на вашій кухні? Виберіть форму, розмір і спосіб обробки, які вам найбільше зручні.

Простота встановлення Раковини Deante готові до встановлення та комплектації. Кожна упаковка містить аксесуари з сифоном для підключення до посудомийної або пральної машини.
Мода змінюється, але стиль залишається.
Сталь — це довговічне рішення, яке завжди актуальне, незважаючи на мінливі тенденції, воно ідеально поєднується з дерев’яними, скляними та металевими кухонними аксесуарами.
Якість, якій можна довіряти

Антисептичні властивості

Стійкість до високих температур (250°C)

Стійкий до зміни кольору
Сталева раковина Deante чудово виглядає та стійка до вологи, гарячого жиру та механічних пошкоджень. На нього можна сміливо ставити розігріту каструлю і окріп не зашкодить. Нержавіюча сталь також стійка до кислот і миючих засобів, які використовуються на кухні.



Оздоблення: сатин Код: ZE6 0210
Довжина: 1200 мм. Ширина: 600 мм. Глибина чаші: 150 мм. Для шафи: 1200 мм. Злив: 2 дюйми. Модель мийки: 2 чаші. Товщина сталі: 500 мкм.
Антисептичні властивостіГарантія 2 роки*Польський брендБільше моделей серіїEconomyНавантажувальна мийкаСтійкість до термічного ударуСтійкість до високої температури (250°C)Стійкість до зміни кольоруНе сприймає запахівСифон в комплектіПерелив у чашуРеверсивна раковина
Більше моделей із серії Tango

Deante Tango сатин ZE6_0210
Див.

Deante Tango сатин ZE6_0140

Deante Tango сатин ZM5_0110

Deante Tango сатин ZM5_011L

Deante Tango сатин ZM5_011P

Deante Tango декор ZM5_311L

Deante Tango декор ZM5_311P

Deante Tango декор ZM5_3200

Deante Tango декор ZM5_320N

Deante Tango сатин ZM6_0110

Deante Tango сатин ZM6_011L

Deante Tango сатин ZM6_011P

Deante Tango сатин ZM6_0200

Deante Tango декор ZM6_3110

Deante Tango декор ZM6_311L

Deante Tango декор ZM6_311P

Deante Tango декор ZM6_3200

Deante Tango декор ZM6_320N

Deante Tango декор ZM5_3110
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Кількість камер | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 60 cm |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 120 |
| Монтаж | Nakładane |
| Розмір клапана (зливного) | 2 cale |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 35 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 920 ₴

