
Раковина Franke Euroform 651-78 101.0060.613
9 366 ₴
- В наявності
- Код: 11724704
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Franke Euroform 651-78 101.0060.613

Ефективне облаштування кухні будь-якого розміру: широкий вибір як щодо моделей, так і оздоблення, універсальний матеріал нержавіюча сталь у поєднанні з класичною формою камер робить лінію Euroform ідеальною для будь-якого кухонного інтер’єру, відмінна ціна- коефіцієнт продуктивності функціональність продукту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 15 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1,5 komorowe |
| Коротка сторона | 47,5 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Stalowe |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Nakładane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Сушарка | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 366 ₴



