
Раковина Alveus NIAGARA 30 beż 55 Granital 1123055
10 472 ₴
- В наявності
- Код: 28710660
Доставка зі складу 5-10 днів.
Зовнішні розміри: 780 x 435 мм. Розміри камери: 355 x 355 x 160 мм. Мінімальна підконструкція: 45 см. Виріз у стільниці згідно шаблону, що вбудовується в стільницю. Тип: 1 чаша , Реверсивний Матеріал: альграніт У вартість входить: - сифон зі зливом 3,5 дюйма і POP-UP (автоматична заглушка) - 2 отвори для заводських отворів (один для змішувача, інший для ручки автоматичної заглушки) - монтажний набір Що таке Завдяки поєднанню частинок граніту з високоякісною смолою (конгломерат меленого граніту (приблизно 80%) і смол) кухонні мийки Alveus отримують чудову міцність і стійкість до температур до 280 °C. Мийки відрізняються високою стійкістю до подряпин і ударів. Гладка поверхня камери дозволяє легко очищати плями та вапняні відкладення. Висока міцність матеріалу та догляд за раковиною відповідно до інструкції гарантують, що вона прослужить роками. Alveus, впевнений у своїй продукції, виготовленій з АЛЬГРАНІТУ, надає вам 30 РОКІВ ГАРАНТІЇ!!- Стійкість до високих температур до 280°C.- Стійкість до подряпин.- Стійкість до термічного удару.- Стійкість до ударів.- Стійкість до зміни кольору. Чистка та догляд за композитними раковинами Alveus Користуватися раковиною просто. Проте слід дотримуватися наступних правил, використовуючи побутові миючі засоби або спеціальні засоби для чищення композитних мийок відбілювач (розведений водою до 50%) або делікатну миючу пасту, а кальцієві відкладення – 9% оцтовою кислотою. Не використовуйте засоби, що містять хлор (хлорид натрію) або соляну кислоту, і не піддавайте синтетичні матеріали дії сильних хімікатів. , наприклад: засоби для зняття лаку, спирт, бензин, засоби для чищення духовок, концентровані кислоти, луги, розсоли тощо. Вони можуть незворотно пошкодити структуру. Якщо такі речовини потрапили на поверхню, її слід швидко промити водою. Не рекомендується використовувати раковину як обробну дошку. краще використовувати обробну дошку, не ставте на поверхню мийки гарячий посуд або інші предмети, температура яких може перевищувати 180 - 200o C (Увага! дно каструлі або сковороди, поставленої на гарячу плиту, може досягти температури. до 600o C!). Сковороди, каструлі та інші предмети, які можна розігріти до високих температур, слід розміщувати на спеціально пристосованих підставках (з дерева, відповідного пластику тощо). Предмети, що падають на раковину, також можуть її пошкодити. Після кожного використання мийте раковину теплою водою, використовуючи рідину, призначену для домашнього використання, і плями від чаю, кави або фруктових соків слід негайно видаляти теплою водою відповідний засіб для чищення. Для оптимального чищення та обслуговування ми рекомендуємо використовувати набір для чищення Alveus.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 77,5 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 43,5 cm |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz z odpływem |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Beżowe |
- Ціна: 10 472 ₴
