
Раковина Alveus Formic 20 beton 4402081
11 193 ₴
- В наявності
- Код: 53500277
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийки Formic виготовлені з високоякісного благородного матеріалу
Граніт. Їх поверхня гладка і приємна на дотик. Їх легко обслуговувати
чистота. Гарний сучасний дизайн і функціональність поєднуються з прекрасним асортиментом
кольори. Це те, що вам потрібно на вашій унікальній кухні. Ми пропонуємо
цікавий асортимент з кількох моделей.
Виберіть колір, який пасуватиме до вашої кухні. Він може працювати разом або контрастувати
з відтінком стільниці.
Слід зауважити, що кран може бути одного кольору з раковиною.
Цей варіант варто розглянути.
Гладка поверхня раковини приємна на дотик і проста в догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 52 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Kwadratowy |
| Колір | Beżowe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 193 ₴
