Доставка зі складу 5-10 днів.

Steiner Michael 111 Fusion Beige (FUS_M7848BE)
Використовуйте стік як додаткову стільницю
Мийка має зручний зливний отвір, який знайде багато застосувань на кухні. Ви можете використовувати його для зливу посуду, овочів і фруктів або як додаткову стільницю.
Установіть додаткові аксесуари
На цю модель раковини, крім змішувача, можна також встановити дозатор для мила, м’ясорубку або відбір відходів. Це полегшить вашу роботу на кухні та допоможе підтримувати порядок.
У маленькій кухні важливе правильне планування простору. Ця модель раковини не займе багато місця і може бути встановлена на тумбу шириною 50 см.
Виберіть маленьку мийку для маленької кухні та заощадьте місце

Специфікація:

Розміри камери:
Зовнішні параметри:
Обладнання:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Місткість камери | 27 l |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 48 cm |
| Мoдель | Michael |
| Марка | Quadron |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Ширина камери | 40 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






