
Раковина Deante Evora antracyt metalik ZQJ_T11A
11 637 ₴
- В наявності
- Код: 98849820
Доставка зі складу 5-10 днів.
МИК. ЕВОРА АНТРАЦИТ МЕТ.ГРАНІТ 1K Z/KO 590X440x193 + КОНОМІЯ ПРОСТОРУ
Гранітна мийка з однією чашею антрацитового кольору надзвичайно елегантна. Це додасть вашій кухні неординарності. Красиві форми і гармонійна композиція гарантують, що ніхто не пройде повз цієї моделі і неодмінно залишиться в захваті від її унікальної якості. Використання граніту є гарантією міцності та стійкості до зовнішніх факторів - відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310. Мийка чудово справляється з високими температурами та термічним ударом. Тут також безпечні удари, зміна кольору та волога. У мийці є сушарка, яка допоможе вам висушити посуд, овочі та фрукти. У комплект також входить автоматична пробка, яка ніде не загубиться і завжди буде на місці. Ще однією перевагою є обладнання Space Saver з підключенням до посудомийної машини, яке має компактний дизайн і економить місце в шафі.
Оздоблення: антрацитовий металік Спосіб монтажу: врізний Матеріал: граніт Мінімальна ширина шафи [мм]: 500 Довжина [мм]: 590 Ширина [мм]: 440 Висота [мм]: 193
Гранітна мийка Deante виготовлена з високоякісного натурального гранітного композиту. Недарма на нього діє 18-річна гарантія від виробника. Характеризується стійкістю до ударів, високих температур і різких перепадів температури відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310. Елегантна поверхня не знебарвлюється і не втрачає блиску. Ідеально поєднується з дерев'яними і кам'яними стільницями. Практична мийка з 1 чашею і зливним краном - ідеальне рішення для невеликих кухонь і студій з міні-кухнею. Виконує також функцію сушарки, профільована поверхня ефективно відводить воду, що стікає з посуду або вимитих продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 59 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Evora ZQJ T11A |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 11 637 ₴
