
Раковина Deante Evora nero ZQJ_N113
11 607 ₴
- В наявності
- Код: 96576344
Доставка зі складу 5-10 днів.
МИК. EVORA NERO GRANIT 1K Z/R 780x440x193 + SPACE SAVER
Великою перевагою чорної раковини EVORA від Deante є її висока міцність і довговічність. У цьому випадку використано гранітний композит, який робить виріб стійким до різних зовнішніх факторів: зміни кольору, високої температури та термічного удару - відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310. Це реверсивна мийка. Ви можете встановлювати його з дренажем з лівого або правого боку, залежно від ваших уподобань. У набір також входить телескопічний сифон Save Spacer і автоматична заглушка, яка дозволяє закривати і відкривати злив без необхідності просовувати руку всередину камери.
Оздоблення: neroСпосіб встановлення: врізнийМатеріал: гранітМінімальна ширина шафи [мм]: 500Довжина [мм]: 780Ширина [мм]: 440Висота [мм]: 193
Гранітна мийка Deante виготовлена з високоякісного натурального гранітного композиту. Недарма на нього діє 18-річна гарантія від виробника. Характеризується стійкістю до ударів, високих температур і різких перепадів температури відповідно до європейського стандарту PN-EN 13310. Елегантна поверхня не знебарвлюється і не втрачає блиску. Ідеально поєднується з дерев'яними і кам'яними стільницями. Практична мийка з 1 чашею і зливним краном - ідеальне рішення для невеликих кухонь і студій з міні-кухнею. Виконує також функцію сушарки, профільована поверхня ефективно відводить воду, що стікає з посуду або вимитих продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 18 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Evora ZQJ N113 |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 11 607 ₴

