
Раковина Franke Sirius Sid 610-36 Beżowy 1430671557
10 241 ₴
- В наявності
- Код: 135950288
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вбудована мийка Sirius в елегантному і універсальному бежевому кольорі гармонійно впишеться в гламурний інтер'єр, сучасну мінімалістичну кухню, а також кухню, оформлену в стилі Прованс. Має глибоку камеру, прихований перелив і можливість встановлення подрібнювача відходів.
Інформація про продукт
Технічні дані
Інформація про продуктОсобливості та функції продуктуРозміриВстановленняХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 53 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 43 cm |
| Мoдель | Sirius SID 610-36 (beżowy) |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kompozytowe |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 241 ₴
