
Раковина Alveus Rock 30 czarny 1213091
10 318 ₴
- В наявності
- Код: 25653928
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка ALVEUS ROCK 30 з автоматичною пробкою POP-UP

Мийка з граніталу міцна та високостійка до високих температур. Висока гігієнічність і гладка поверхня роблять раковину стійкою до мікроорганізмів, що також дозволяє легко підтримувати раковину в чистоті. Раковина стійка до плям і запахів. Монтажні кронштейни найвищої якості забезпечують виняткову стійкість раковини та легку та швидку установку. На всі мийки ALVEUS з GRANITAL діє гарантія 30 років!! Розміри шафи: 450 мм Розміри: 595 x 475 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 59,5 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 16 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 47,5 cm |
| Марка | Alveus |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Сушарка | Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Czarne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 318 ₴


