
Раковина Quadron Kenneth 111 Fusion Graniteq Szary FUS7848SZ
9 626 ₴
- В наявності
- Код: 148964234
Доставка зі складу 5-10 днів.
У набір входить мийка KENNETH 111 Fusion Graniteq silver stone + сифон для економії місця зі сталевим зливом 3,5" SteelQ. Опис: Сучасний дизайн - адаптований до сучасних тенденцій. Мийка виготовлена з гранітного конгломерату на основі натуральної сировини, У поєднанні зі сталевою чашею вони створюють цікаву і неповторну композицію, яку можна використовувати на будь-якій кухні - чашу можна встановити як з правого боку, так і зліва Особливість, яка забезпечує великий комфорт використання виготовлена з нержавіючої сталі SteelQ кольору, що надає виробу елегантний вигляд. Сифон з можливістю підключення посудомийної або пральної машини, а система економії місця дозволяє. економія місця в тумбі під раковиною: Мінімальна підконструкція: від 45 см. Матеріал: гранітний конгломерат / нержавіюча сталь. Колір мийки: сріблястий камінь (сірий з металевими частинками) Чаша: нержавіюча сталь. стільниці Розміри раковини: 780 мм x 480 мм Розміри чаші: 350 мм x 400 мм x 195 мм Об’єм чаші: 27 літрів Злив: пробка 3,5” Сифон: з можливістю підключення посудомийної або пральної машини Тип сифона: настінний Економія місця (сифон зі спеціальною плоскою конструкцією - використана технологія дозволяє заощадити місце в тумбі під раковиною і займає менше місця, ніж стандартний сифон) Вирізані монтажні отвори 35 мм: ТАК ГАРАНТІЯ: 10 РОКІВ Файли для завантаження: Szablon_KENNETH_111< /p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Місткість камери | 27 l |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19,5 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 48 cm |
| Мoдель | Kenneth |
| Марка | Quadron |
| Матеріал | Kamienne |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
- Ціна: 9 626 ₴
