
Раковина Franke S2D 611-78 Biały Polarny 1430612628
10 871 ₴
- В наявності
- Код: 96439373
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
FRANKE REVERSIBLE TECTONIC SIRIUS 2.0 S2D SID 611-78 POLAR WHITE
Мийки з Tectonite® надзвичайно елегантні та додають кухні природного вигляду. Tectonite® — це міцний матеріал, схожий на граніт, з унікальним покриттям. Мийки з Tectonite®, незважаючи на високу стійкість до високих температур, ударів, подряпин і плям, дуже легкі в порівнянні з мийками з граніту. Характеризується ніжною текстурою поверхні, яка, однак, не є пористою, що забезпечує високий гігієнічний стандарт.
Опис продукту:
Технічні характеристики
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | S2D61178 |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kompozytowe |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Тип клапана | mimośrodowy z sitkiem |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Białe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 871 ₴
